/Files/images/структура 3.jpg

Комунальним закладом «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №461 Харківської міської ради» забезпечено доступність до приміщення груп для дітей дошкільного віку, за списком навчається та виховується 170 дітей. Забезпечений, безперешкодний доступ до будівлі, групових приміщень для дітей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення та осіб, які відносяться до маломобільних груп населення з урахуванням їх обмежень життєдіяльності, зумовлених станом здоров’я та віком.
На території ЗДО № 461 забезпечено безпроблемне пересування на візку, встановлені бордюри висотою 3,5 см.
Доступний заїзд до приміщень, сходинки відсутні (низький ступ). За потребами населення можливе відкриття інклюзивної групи.

У закладі освіти визначена українська мова навчання.

, 4, 5, 6.