/Files/images/animacija-ulitki[1].gif

Наші традиції

У закладі дошкільної освіти проходить багато заходів та свят, сформовані свої традиції.

СВЯТО ОСЕНІ/Files/images/DSC_8934.JPG

Тематичні заняття проходять в усіх вікових групах. На свято запрошуються батьки, які приймають участь в святі. Діти читають вірші, співають пісні про осень, грають в рухливі та народні ігри.

НОВОРІЧНІ ТА РІЗДВЯНІ СВЯТА

Свята проходять наприкінці грудня. Діти одягають карнавальні костюми, водять хороводи навколо ялинки. До них завітають на свято Дід Мороз та Снігурка, а також, персонажі улюблених казок та мультфільмів. Закінчується свято сюрпризами та подарунками.

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Свято для дітей старшого дошкільного віку. Діти читають вірші українських поетів, співають пісні про рідну Україну, грають в народні ігри.

/Files/images/DSC01029.JPG/Files/images/DSC01026.JPG

/Files/images/DSC01054.JPG

СПОРТИВНІ СВЯТА

Проводяться І раз на квартал. Діти змагаються у спритності, швидкості, силі. На свято обов'язково запрошуються батьки, які теж мають змогу позмагатися між собою іпідтримати своїх дітей.

СВЯТО МАМИ

Діти готують концерт для своїх мам і бабусь, а також, для всіх працівників дошкільного закладу. Дарують своїм близьким весняні подарунки, які виготовили разом з вихователями.

СВЯТО ПАСХИ

Це традиційне свято супроводжується виставками малюнків та поробок на Великодню тематику. діти готують концерт і запрошують на свято своїх батьків.

/Files/images/Изображение 022.jpgПасхальна виставка.

ВИПУСКНИЙ РАНОК

Промайнуло дошкільне дитинство і наші діти на порозі шкільного життя. Свято влаштовується наприкінці травня, де діти читають вірші, співають пісні та частушки, танцюють, кажуть слова подяки всім працівникам дитячого садка.

/Files/images/Изображение 023.jpg/Files/images/DSC_3822.JPG

/Files/images/DSC_3986.JPG